Psali jsme:

Kulturní dům v Klatovech v pátek večer zaplnili návštěvníci již tradičního drůbežářského plesu, který si získal velkou oblibu, což bylo patrné již při pohledu do plného sálu.

O zahájení plesu se postaraly mažoretky skupiny Modern a tanečníci pod vedením Gabriely a Jiřího Hájkových. Na hlavním sále hrál po celý večer orchestr Miroslava Novotného z Plzně a program zpestřilo vystoupení skupiny ABBA Stars, kdy si mnozí připomněli nestárnoucí hity této skupiny. Vrcholem programu bylo vyhlášení deseti hlavních cen tomboly. Šťastlivce, kteří se z nich mohli radovat, vylosovala moderátorská dvojice Miroslav Etzler a Sabina Laurinová, která poté zazpívala jednu píseň, při které obešla celý sál.

Nechyběla ani dámská volenka a půlnoční překvapení. Lidé se nebavili jen na velkém sále, živo bylo i v kavárně, kde hrál DJ Tazzy, a na malém sále skupina Zenit z Klatov. Kromě toho se lidé měli možnost vyfotit ve fotokoutku a ochutnat různé druhy vín. Ples si návštěvníci užili. „Nejlepší byla ABBA, ta nemělo chybu. Miluji její písničky, tak jsme si s holkami zařádily. Celý ples je fajn, je tady plno známých. Je vidět, že se lidé ještě mají chuť chodit bavit,“ řekla jedna z pravidelných návštěvnic drůbežářského plesu Martina Šilhavá.