Litujete toho, že jste se vrátil z Prahy do Železné Rudy? Nenudíte se tady?

Nelituji. Naopak jsem čím dál tím radši. Co se týče dojíždění je to extrémně náročné, ale já mám Železnou Rudu rád, rodina si tu skvěle zvykla. Rozhodně se nenudím. Hrajeme i dvacet koncertů v měsíci a půl měsíce beztak trávím na hotelech po republice a o to víc se pak těším domu na Šumavu.

Kdy už se dočkáme vašeho koncertu také v Klatovech nebo tady někde poblíž?

Slyšel jsem něco o klatovském divadle a vánočním koncertu, tak doufám že to klapne. Rád hraji skoro doma.

Plánujete vydání nového CD?

Ano. Už jsme ve studiu a máme polovinu hotovou. Měli bychom ho vydat do konce září. Singl přijde do rádií už brzy.

Byl jste na dovolené v Chorvatsku, kde řádil požár, jaké to pro vás bylo? Měl jste strach?

Bylo to asi dva kilometry od nás, byl to vážně velký chaos. Postupně se požár blížil i k nám a začali zavírat veškeré silnice směrem na Zagreb, respektive domů na Šumavu. Vzhledem k tomu že už dva dny foukal vítr 150 km/h, byly třímetrové vlny a nehlásilo se zlepšení, tak jsme se sbalili a někudy po horách, kde se skoro nešlo vyhnout autu v protisměru,  jeli domů. Ale jinak to byly krásné týdny odpočinku.

Jaká je podle vás ideální dovolená?

Jezdím vždy s rodinou, která se krásně rozrůstá a pak jednou s partou kluků muzikantů ještě na konci léta. Je to ideální kontrast klidu odpočinku a rock and rollu (směje se).

Jak si užíváte roli otce?

Je to báječné. Mareček je úžasný. Teď jsme spolu byli pořád, ale nyní  začíná zase vše nanovo, koncerty, festivaly a podobně. Tak se budu těšit na zimu, kdy spolu budeme zase víc.