„Jednou za rok vždy mají lidé možnost pořídit si nějaký kousek z naší limitované edice a zároveň tím dostat ‚vstupenku‘ na jarní sázení, kde si za každý kousek zasadíme stromy do šumavské přírody. Už jich máme více než 30 000. Letošní kolekce je od základu úplně nová a unisex střih. Kromě klasického designu vpředu můžete mít i jeden cool kousek s designem na zádech a logem na prsu,“ nalákal na novou kolekci Richard Brož za WeLoveŠumava.

Letošní novinkou jsou i bodýčka se šumavským designem pro nejmenší. Další je limitovaná nabídka, na které spolupracovali s Markétou Stulíkovou, která stojí za Flowerski. „Její obraz, který namalovala, nás tak zaujal, že jsme ho nechali natisknout tou nejlepší technologií na mikiny a trička, které jsou z recyklovaných materiálů. Jako bonus k téhle limitce na vás budou čekat v balíčku i jedny náušnice Flowerski,“ uvedl Brož.

Výstava v Muzeu dřevařství v Dlouhé Vsi.
Muzeum dřevařství v Dlouhé Vsi nabízí zajímavou výstavu o palivovém dříví

O trika a mikiny je od spuštění prodeje obrovský zájem. Objednat si je můžete do 25. října, dodání je slibováno do Vánoc a sázet se bude na jaře.