V současné době eviduje tato orgnizace třicet členů.

„Svoji činnost provozujeme v honitbě o rozloze 1600 hektarů, kterou máme pronajatou od Honebního společenstva v Malém Boru. Hlavní činností mysliveckého sdružení je péče o zvěř. Ve vlastním zařízení zajišťujeme umělý odchov divokých kachen a bažantů. Jen za uplynulý myslivecký rok se nám podařilo odchovat 550 kusů kachen divokých a 350 kusů bažantů,“ říká myslivecký hospodář Jan Four z Mysliveckého sdružení Malý Bor.

„Během roku se samozřejmě věnujeme i dalším záležitostem, jako je třeba péče o zvěř spárkatou,“ pokračuje ve výčtu činnosti hospodář. Podle Jana Foura se v regionu Malého Boru příliš nevyskytuje černá zvěř, která je na jiných místech regionu přemnožena a páchá vysoké škody zemědělcům.

„U nás se černá zvěř nezdržuje, pouze tudy přebíhá, takže i její odlov je u nás nízký. Co se týče například srnčí zvěře, ta je u nás na hranici únosnosti,“ pokračuje myslivec.

Myslivecké sdružení velmi dobře spolupracuje s místním Honebním společenstvím Malý Bor, od kterého má honitbu pronajatu. Honební společenstvo ze zisku z pronájmu honitby investuje prostředky například do výsadby nových stromů. V poslední době bylo nakoupeno a vysazeno například na čtyři sta kusů ovocných stromů.

„Pochlubit se můžeme například naším mysliveckým areálem „Korbel“, který se nachází zhruba jeden kilometr za obcí. Zde máme například brokovou střelnici, kterou využívají myslivci i veřejnost ke střeleckým akcím a soutěžím. Tento areál je hojně využíván pro pořádání různých společenských akcí, z nichž můžeme jmenovat například tradiční dětské dny Tento areál si naše organizace sama vybudovala a je její pýchou. Zde se odehrávají snad všechna myslivecká setkání naší organizace,“ pokračuje Jan Four.

Myslivci z Malého Boru pořádají každoročně tradiční hony, dodržují při nich myslivecké tradice i populární poslední leč s mysliveckým soudem v sousední obci Týnec. O tuto akci je vždy velký zájem veřejnosti.