Taneční skupina se v neděli zúčastnila své první taneční soutěže v letošní sezóně a byl to pro ni úspěšný start. Na soutěž se vypravilo celkem 76 dětí, které představily čtyři zbrusu nové choreografie. I přes sloučení výkonnostních kategorií hobby, basic, profi dokázaly vybojovat ve velké konkurenci čtyři cenné kovy.

„Naše nejmladší děvčátka získala s choreografií I AM A GIFT úžasné 2. místo. O trochu starší děti, 20 děvčat a 2 chlapci, zůstaly s choreografií SVĚTLO NA KONCI TUNELU pozadu o jeden jediný bod a krky jim nakonec zdobily bronzové medaile. V kategorii juniorů byl boj o medaile ještě těžší. V obrovské konkurenci dokázaly naše mladší juniorky se skladbou WAVES vybojovat bronzové medaile a na závěr juniorky starší zatančily choreografii HUMAN a ze sedmi téměř vyrovnaných výkonů se dokázaly vyšplhat až na druhou příčku, a odvezly si tak stříbrné kovy,“ vyjmenovala úspěchy vedoucí klatovské taneční skupiny Nina Faitová.

A na soutěži nešel přehlédnout ani fanklub, který tam měli klatovští tanečníci největší, ten celou krásnou taneční atmosféru ještě podtrhl. „Máme i ten nejlepší tým maminek, které děti češou, malují a hlídají. Děkuji všem dětem a jejich rodičům za další nezapomenutelný zážitek,“ uzavřela vedoucí.