Přichystány budou opět dvě scény, na Santosu a na náměstí. V pátek začne program už v 15 hodin. Hlavními body programu budou koncerty skupin, v pátek ve 20 hodin Mňága a Žďorp, v sobotu ve 20.30 hodin Jelen a v neděli ve 13 hodin Ivan Hlas. Páteční program zakončí sušická kapela Strýčkova zahrádka.
V sobotu ve 22 hodin nebude chybět ohňostroj na Andělíčku. Po něm na náměstí zahraje ještě od 22.30 hodin skupina Sirkyskon.

Kromě hlavních koncertů a vystoupení na náměstí se návštěvníci mohou těšit i na vedlejší program, kde nezapomínají ani na děti. V pátek se na Fufernách mohou projet na motokárách, lodičkách nebo si na zimním stadionu prolézt opičí dráhu. V sobotu je od 13.30 do 17.30 hodin přichystán pohádkový les v lesoparku Luh, na Santosu od 15 do 19 hodin divadelní scéna a v hale základní školy v Lerchově ulici výtvarné dílny s výstavou prací.

V neděli se v Sušici představí také klatovští tanečníci. Svá vystoupení tam zatančí Marty Dance Klatovy a folklorní soubor Šumava a dětský folklorní soubor Šumavánek.

O víkendu se na náměstí rozprostřou také trhy s různorodým sortimentem.