Připraven je pro ně největší sraz škodovek, který se uskuteční od 14. do 16. října v Eurocampu v Běšinech. Půjde o jubilejní 20. sraz škodovek s lákavým názvem „Největší Škoda MegaPařba“.

„Přibydou „perličky“ jako páteční noční rychlostní zkoušky, slavnostní start na klatovském náměstí, bohatý sobotní dopolední program. Největším lákadlem určitě bude díky pošumavskému autoklubu a jejich Mogul Šumava rallye známá rychlostní zkouška čínovský okruh a večerní „Škoda rock fest“ s ohňostrojem,” informoval organizátor srazu Roman Schavel.

Auta se začnou do Eurocampu sjíždět už od pátku. První novinkou pro posádky bude páteční noční rychlostní zkouška, na kterou se bude startovat v 19.30 hodin. Pokračovat bude noční orientační soutěží typu BOAS. Hlavní program je připraven na sobotu. „Ve dvanáct hodin závodní vozy začnou odjíždět na klatovské náměstí, kde se uskuteční slavnostní start závodu od 12.20 do 14.30 hodin. První rychlostní zkouškou je kdyňský Koráb, který se pojede od 12.45 do 14.55 hodin. Druhou rychlostní zkouškou je již zmiňovaný „čínovský okruh“ od 13.30 do 15.40 hodin. Po servisu v kempu Běšiny pak posádky čeká ještě druhé kolo „Korábu“ od 15.30 do 17.45 hodin a cíl v kempu Běšiny,” popsal sobotu Schavel.

Velké oslavy jsou naplánovány na večer. Jako první se v 19.30 hodin představí klatovská kapela „Snikers“, následovat ji bude kapela „PneuBand“ a jako zlatý hřeb programu zahraje skupina „3 sestry revival Banditos“. Chybět nebude ani profesionální ohňostroj ve 21 hodin a promítání klipu ze srazu ve 22 hodin.

V týmu pořadatelů na vás bude čekat nová „Dívka Škodateamu“ Andrea Karešová, která tam bude představovat svůj nový kalendář Škodateam pro rok 2012.