„Jsem velmi ráda, že se nám podařilo do Klatov pozvat Cirk La Putyka s nádherným představením UP END DOWN. Cirk La Putyka je soubor, který se profesionálně věnuje žánru nový cirkus. Snaží se překračovat hranice mezi akrobacií, moderním tancem, loutkovým divadlem, koncertem a sportem. Vytváří vlastní specifickou poetiku a svůj pohled na žánr. Pro diváky našeho divadla by toto představení mělo být mimořádnou podívanou,“ zve ředitelka klatovského divadla Simona Sýkorová.

Dalším lákadlem je Bratislavské hudobné divadlo s francouzskou komedií Mandarínková izba, kde exceluje v hlavní roli oblíbený herec Maroš Kramár. A do třetice všeho dobrého zavítá do Klatov i Táňa Vilhelmová s Vojtou Dykem a velmi úspěšnou hrou Bláznivý Petříček.

„Oblíbená one man show Caveman byla vyprodána téměř obratem, a tak se opět těšíme, jak bude celé naše divadlo burácet smíchy,“ prozradila Sýkorová s tím, že představení bude v listopadu ještě mnohem více, veškeré informace najdou zájemci na webu či facebooku divadla.

Pro milovníky divadla má ještě jednu zprávu. „I pro letošní Vánoce jsme připravili řadu krásných představení, koncertů a ani na pohádku pro nejmenší jsme nezapomněli. A tak budete moci své blízké potěšit milým vánočním dárkem v podobě vstupenky,“ uzavřela ředitelka divadla. Prodej vstupenek jako vánoční dárku zahájí SDS koncem listopadu.