„Všechny přeložené koncerty už mají své náhradní termíny a vstupenky na ně zůstávají v platnosti. Viktor Sheen vystoupí 2. října, Tomáš Klus 5. října, pořad Na stojáka se bude konat 14. října, Obrfest 16. října, následující den zazpívá Helena Vondráčková. Kapela Škwor přijede 13. listopadu,“ uvedla pracovnice MěKS Barbora Bergmanová s tím, že pro koncert kapely Walda Gang a Alkehol se nepodařilo najít společný termín. Stejně tak se nepodaří už letos uspořádat festival dechovek. „Podařilo se nám ale domluvit se všemi kapelami, které se měly účastnit letošního ročníku, a máme potvrzenou jejich účast pro festival na příští rok,“ sdělila Bergmanová.

Za zrušené koncerty vrací vstupné, stejně tak i za zakoupené vstupenky do kina.

Zda se budou konat tradiční letní koncerty na náměstí, kde má vystoupit 18. července Olda Říha a Katapult a 29. srpna skupina Arakain, ještě není jasné. Město o větších akcích zatím rozhoduje.

Skupiny Septic People a Trautenberk na koupališti v Dolanech na Klatovsku. První vystoupení po koronavirových zákazech.
FOTO, VIDEO: Konečně! Rockeři se dočkali, Trautenberk rozpálil koupaliště

Máte vstupenky na akce MKSK, které byly v daný termín zrušeny z důvodu pandemie? Zde se dozvíte od Barbory Bergmanové, jak postupovat dál:

Filmová představení v kině Šumava:

> všechny on-line zakoupené vstupenky na filmy jsme již vystornovali. Peníze vám měly dorazit na účet. Pokud ne, ozvěte se na vstupenky@mksklatovy.cz a podíváme se, v čem je případný problém.

> pokud máte vstupenky na filmy zakoupené na pokladně a chcete vrátit peníze na účet, napište nám na vstupenky@mksklatovy.cz 14místná čísla vstupenek a číslo B. Ú., kam máme peníze za vstupenky poslat.

> pokud máte vstupenky na filmy zakoupené na pokladně a raději chcete hotovost → přineste vstupenky na pokladnu kina v provozní době

Za zrušená představení a koncerty vracíme vstupné:

> všechny on-line zakoupené vstupenky na koncerty jsme již vystornovali. Peníze vám měly dorazit na účet. Pokud ne, ozvěte se na vstupenky@mksklatovy.cz a podíváme se, v čem je případný problém.

> pokud máte vstupenky na koncerty zakoupené na pokladně KD a chcete vrátit peníze na účet, napište nám na vstupenky@mksklatovy.cz 14místná čísla vstupenek a číslo B. Ú., kam máme peníze za vstupenky poslat.

> pokud máte vstupenky na koncerty zakoupené na pokladně KD a raději chcete hotovost → přineste vstupenky na pokladnu KD v provozní době

Den otevřených dveří v kasárnách v Klatovech.
Vojenská technika vždy přilákala mnoho dětí