Výtěžek z akce šel na konto Oblastní charity v Klatovech. „Jsem s přehlídkou spokojená a doufám, že se cítili spokojeni i přítomní lidé. Jsem ráda, že to ze mě už spadlo, určité napětí ve mně bylo,“ sdělila majitelka studia SH Fashion v Klatovech Sylva Herman po přehlídce.

Studio v Klatovech funguje půl roku. „Rok předtím jsme fungovali, dalo by se říci, trošku v utajení. Zatím je to v začátcích, snažíme se splnit přání klientek. Inspiraci beru všude kolem,“ řekla Herman.

Kolekci modelů, které byly doplněny originálními ručně malovanými hedvábnými doplňky, šperky a kabelkami, předvedly modelky Delija models Klatovy. Představily modely ve čtyřech blocích, ve kterých byla k vidění móda na procházky, móda do zaměstnání, společenské a také svatební šaty. V polovině přehlídky vystoupila skupina břišních tanečnic, aby potěšila pánské obecenstvo. Na závěr večera byli vylosování tři výherci, kteří dostali poukázky do studia SH Fashion.

„Moc se mi přehlídka líbila, bylo to hezké. Nejvíce se mi líbily černé koktejlové šaty, a pak takové tmavě modré s pavími péry. No a samozřejmě večerní toaleta,“ prozradila své dojmy Jiřina Weberová z Hluboké.

„Mně se akce také moc líbila, nejvíce mě zaujaly černé večerní šaty a bílofialová sukýnka s fialovým svrškem,“ dodala Petra Kurcová z Klatov.
Na této akci nechyběl ani místostarosta Klatov Jiří Štancl, který je často k vidění na podobných společenských akcích.

„Město musí zajímat každý živnostník, každý podnikatel, každé pracovní místo, protože nezaměstnanost a nízké mzdy jsou nejzávažnějším problémem Klatov. Proto se snažíme jako město vyjadřovat podporu na podobných akcích,“ vysvětlil účast Štancl.