NAŠE ZAHRÁDKA – Máte rozkvetlou zahradu tak, že se v ní cítíte jako v ráji? Máte rozkvetlou skalku či květináče na okně? Podařilo se vám vypěstovat gigantickou okurku, rajče, dýni či jinou plodinu?  Vyfotografujte se s ní a pochlubte se.

HOUBAŘSKÝ ÚLOVEK – Podařilo se vám najít během houbařské sezony netradičně velkou houbu či velké množství hub? Vyfotografujte se s nimi a pochlubte se.

FOTOGRAFIE Z DOVOLENÉ NEBO VÝLETŮ – Jedete na dovolenou do zahraničí, nebo budete „brouzdat" po výletech v Česku? Vyfotografujte se a pochlubte se.

RYBÁŘSKÝ ÚLOVEK –  Podařilo se vám chytit opravdu parádní úlovek, rybu svých snů? Vyfotografujte se s ní a pochlubte se.

Své fotografie posílejte v plném rozlišení se svým jménem, adresou a telefonním číslem na e-mail: redakce.klatovy@denik.cz, nebo na adresu Klatovský deník, Zlatnická 29/I, 339 01 Klatovy.

Soutěž pro vás připravujeme ve spolupráci s Územním sdružením Českého zahrádkářského svazu v Klatovech a keramikou Ketty Květy Korečkové v Chlistově.
Soutěž končí v pátek 28. září 2012. Porota ze členů redakce a zahrádkářů vybere vítěze v každé kategorii. Slavnostní vyhlášení a odměnění vítězů se uskuteční v pátek 5. října v 15 hodin v kulturním domě Klatovy na akci Zahrada Pošumaví.

Těšíme se na vaše fotografie.