V prvním případě jde o Jesiku Puškárovou, věk 17 let, bytem Plzeň-město část Skvrňany, svěřenkyně dětského domova. Její výška je 160 cm, je střední postavy, má hnědé oči, hnědočerné středně dlouhé vlasy. Ta odjela 11. ledna 2013 v 7.30 hodin autobusem k lékaři a od této doby se pohřešuje.

Druhou pohřešovanou je Michala Červeňáková, věk 14 let, trvalé bydliště Nýrsko, svěřenkyně dětského domova Plzeňský kraj. Její výška je 160-165 cm, má hubenou postavu, hnědé oči, středně dlouhé černé vlasy. "Pohřešovaná dívka odešla z místa bydliště v sobotu 9. února 2013 v dopoledních hodinách a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu. Jmenovaná by se mohla pohybovat ve společnosti pohřešované Jesiky Puškárové," informovala klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Policie žádá občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, pohybu či výskytu pohřešovaných dívek, aby neprodleně podali zprávu Policii ČR na telefon číslo 158 nebo osobně na policejní služebnu případně na telefon 974 334 111.