I když jde o reprízu, neklesá sledovanost pod milion diváků a ostatní pořady nemají šanci. Radost z toho má nejen režisér Jaroslav Soukup, jak potvrdil Deníku, ale i ostatní, kteří se na seriálu podíleli.

„Strašně mě to potěšilo, protože jsem s panem Soukupem i herci spolupracoval, vyhledával jsem jim různá místa… Už když byla premiéra, neměl žádný díl sledovanost pod dva miliony. Teď se to opakuje a pořád to má nad milion,“ pochvaluje si Emil Kintzl, šumavská legenda, která je se seriálem svázána hned několikrát. Radost má zejména z toho, že díky vysoké sledovanosti se režisér Soukup rozhodl natočit osm nových dílů, na nichž nyní intenzivně pracuje. „Mluvil jsem s ním a říkal mi, že ještě dva měsíce a bude mít hotovo. Pak se budou hledat místa na natáčení, což není snadné, a když se toho dočkáme, tak v roce 2022 se budou nové díly vysílat a u televize se sejdou zase aspoň dva miliony lidí,“ přeje si Kintzl.

Seriál tak bude mít rovných čtyřicet dílů. I v těch nových se můžete těšit na všechny známé tváře a objeví se i jedna zcela nová ženská postava.