„Paráda, nádhera, nemám slov. Jsou prostě skvělí,“ neskrývala nadšení fanynka Andrea, která si oblékla jako většina dalších návštěvníků tričko se svou oblíbenou kapelou. Z atmosféry koncertu byli nadšeni i muzikanti. Ti mají před sebou celou řadu plánů.

„Příští rok chystáme pro naše fanoušky největší samostatné koncertní turné naší existence, budeme totiž už deset let v revíru! Je to nejen potřeba řádně oslavit, ale také důstojné završit první dekádu našeho působení. Plánujeme pro naše fanoušky spoustu novinek a chceme, aby si to s námi opravdu užili. To je také jedním z důvodu, proč začínáme jet podzimní tour „Revolter“ s našimi kamarády z Dymytry. Domluvili jsme se s nimi, že budeme speciálními hosty na vybraných zastávkách ve větších halách v ČR. Některé z nich totiž budeme chtít ochutnat v příštím roce v rámci našeho tour, ale už nechci více prozrazovat, jen ať se fanoušci těší,“ nastínil kytarista skupiny Trautenberk Dalibor Dvořák.

Dodal, že cesta vpřed znamená občas se otočit s pokorou vzad. Tudíž skupinu napadlo zavzpomínat a v termín svého prvního koncertu v domovských Klatovech uspořádat zase klubový koncert. Spolu s kolegy se fanouškům představil ve dvou podobách. Nejprve jako Trautenberk retro, kdy přehráli komplet první desku v původních kostýmech, a pak se předvedli v aktuální podobě s aktuálními skladbami. „Fanoušci se nám za tenhle nápad odvděčili úžasným výkonem ve vyprodané Střelnici. Shodli jsme se s kluky, že v nás tento koncert vzbudil spoustu silných vzpomínek a byl pro nás zase něčím výjimečný,“ přiznal Dvořák.