Svými scénami stovky diváků pobavil Dominik Heřman Lev, Adéla Elbel a Petr Cerha. „Koncepce programu je tradiční. Začínáme filmem o naší organizaci, následuje pořad a vše zakončí poděkování sponzorům a spolupracovníkům,“ uvedl předseda organizace Lukáš Kroupa.

Během večera se podařilo vybrat 70 tisíc korun, které už mají jasný směr. „Finance budeme využívat především v souvislosti s provozem klubového auta, které jsme obdrželi od skupiny The Tap Tap a nadace Konto Bariéry. Peníze poslouží také k činnosti managementu organizace,“ sdělil Kroupa, který také seznámil s tím, jak se daří jeho florbalovému týmu, který hraje na elektrických vozících.

„V současné době je nás deset, hrajeme ligové turnaje a soutěže a před posledním kolem jsme na druhém místě. Chystáme další akce. Rádi bychom se zaměřili na další rozšiřování členské i hráčské základny.“

Návštěvníci přicházeli, aby nadšené sportovce podpořili i se pobavili. „Já Lukáše znám a moc mu fandím. Je skvělé, že takhle fungují a hrají, takže přijít je sem podpořit, je jen maličkost. Mám ráda i pořad Na stojáka. I když dnes jsem měla pocit, že to bylo někdy už až skoro za hranou, nemyslím si, že by bylo nutné příliš používat sprostá slova,“ řekla jedna z divaček Marcela Beranová.

Václav Pech se spolujezdcem Petrem Uhlem v cíli Rallye Šumava Klatovy 2017
Perličkou bude Jari Latvala, otec současné hvězdy MS