Letošní pivní slavnosti se uskuteční 2. a 3. června jako každý rok v ulici Franty Šumavského čili na parkovišti poblíž autobusového nádraží. „Přichystáno je mnoho pivovarů, návštěvníci se mohou těšit na Aldersbacher, Bernarda, Holbu, Zlatou krávu, Chodovar, Zrzavého bobra, Městský pivovar Domažlice, Lyera Modrava, Pilsner Urquell, Purkmistra, Černou Horu, Birella a další, určitě si každý vybere. Chybět nebudou ani další alkoholické nápoje, samozřejmě i nealkoholické a bude dostatek i jídla,“ řekl za pořadatele Vlastimil Lagron.

Nedílnou součástí pivních slavností je i kulturní doprovodný program. Během něj v pátek vystoupí Horalka, Adys, Pohoda blue rock, Zvlášňý škola a páteční večer uzavře Benefit. V sobotu zahájí program OBŠUKA, pak se na pódiu vystřídají Pilouni, The Shower, Lord, Smash a jako tradičně slavnosti ukončí Ukradený Vjecy.

Ilustrační foto.
Kamioňák připravil cyklistu o prsty. Dostal podmínku, řídit může dál

Chybět nebudou atrakce pro děti na protější straně Drnového potoka.

Pořadatel už tak má jen jedno přání. „Teď už schází se jen dohodnout se svatým Petrem, aby vyšlo počasí a všichni se mohli skvěle bavit. Jako každý rok všechny srdečně zveme.“

V pátek se budou slavnosti konat od 14 do 23 hodin a v sobotu od 12 do 23 hodin.