„Akce se uskuteční jako vždy v pátek a v sobotu, kdy první den začínáme ve 14 hodin a druhý den ve 12 hodin. Hudba po oba dny skončí ve 23 hodin. Připraven je jako pokaždé doprovodný hudební program. Pokud by nepřálo počasí, tak se lidé nemusí bát, postavíme čtyři kryté stany, v nichž je plno místa pro sezení. Kromě piva se návštěvníci mohou těšit i na jiné alko i nealko nápoje, jídlo a děti si přijdou na své na atrakcích na protějším břehu Drnového potoka. Jedna atrakce bude možná postavena i pro dospělé,“ nalákal pořadatel akce Vlastimil Lagron.

Příznivci piva si jistě přijdou na své, mohou se těšit na tradiční značky, ale i speciály. Chybět nebude Bernard, Gambrinus, Plzeňský Prazdroj, Chodovar, Svijany, Černá Hora, Aldersbacher a mnoho dalších, zastoupené budou i regionální. Jistě tak bude z čeho vybírat.

Lenka a Libor Jiříčkovi, rodiče obránce českého týmu na hokejovém MS ve Finsku Davida Jiříčka.
U televize předstíráme, že jsme v pohodě, smějí se Jiříčkovi

Hudba pro všechny

Všichni si přijdou na své i co se týče muziky. V pátek vše odstartuje Horalka, následuje skupina Pepper, DOA rock, Benefit a večer zakončí Kabát revival Plzeň. V sobotu se o start postará Oblíbená šumavská kapela, po ní následují Pilouni, Chai, Radiátor, Lord, po nichž dav rozbouří Zvláštňý škola a ve varu zůstanou lidé i nadále, jelikož se o vrchol pivních slavností postará jak jinak než klatovská skupina Ukradený Vjecy. „Všechny srdečně zveme a těšíme se, že si opět slavnosti naplno užijeme jako tomu bylo dříve. Modlíme se i za počasí, aby nám přálo,“ dodal Lagron.

S tradiční akcí bude spojena uzavírka silnice Franty Šumavského, a to od čtvrtka od 6 hodin ráno až do večerních hodin v neděli.