Celým večerem provázeli moderátor rádia Kiss Proton pan Kabát a dívka Škodateamu Karolína Kovařičová. Nechybělo vyhlášení nejlepších závodníků a závodnic, kterým ceny předávali osobně Václav Pech, Roman Schavel a Karolína Kovařičová.


„Je tady super atmosféra, líbí se mi to tady. Loni jsme se škodovkou vyhráli jeden závod, tak se tak trochu mezi škodováky taky řadím, i když tuto sezónu jedeme s mitsubishi. Myslím si, že ovládám dobře vše, co má kola, takže i svůj bagr. Teď jsem takový srostlý s mitsubishi, a s ním mám ten nejlepší vztah. Času na zábavu moc nemám, protože jsem buď ve firmě nebo na závodech. Ale zase díky firmě závodím,“ řekl Pech.
V průběhu večera předvedla také dvě vystoupení taneční skupina Modern. Hlavním hřebem plesu, na který všichni čekali, byl dámský striptýz, který byl spojený s dražbou. Dražila se kombinéza s podpisy závodníků a spodní prádlo. Letos si přišly na své i ženy, když se hodinu po půlnoci dočkaly i pánského striptýzu

„Je to tady super, skvěle se tady bavíme, nemá to chybu,“ pochvalovala Ivana Mártonová.
„Jsme velmi spokojeni, bylo plno, lidé se skvěle bavili, vše šlo podle plánů. Tancovalo se až do ranních hodin. Během čtrnácti dnů bude na našich stránkách k vidění i sestřih z celého plesu,“ informoval pořadatel Roman Schavel.