Patrik Šimka


Byl bych radši, kdyby mi zakázali dívat se na televizi než dostat nařezáno. Do školy se docela těším. Hlavně se těším, že budu mít nové kamarády. Nejraději si hraji s vojáčky, kterých mám doma asi čtyřicet.

Věra Kašová


Než bych se nesměla dívat na televizi, to radši dostanu nařezáno, to je hned za mnou. Do školy se těším, budeme tam mít družinu a najdu si kamarády. Doma mám panenky a vůbec nejradši si hraju s „Bárbínkami“.

Tomáš Partyngl


Radši budu mít zakázanou televizi, i když se na ni dívám rád. Do školy se moc netěším, právě proto, že se tam nebudu moci dívat na televizi. Baví mě fotbal, doma mám figurky fotbalových hráčů a to je moje nejoblíbenější hračka.

Tomáš Searles


Na televizi se koukám rád, takže bych radši dostal na zadek. Do školy se netěším, budu se muset učit. Mám pistolku, která střílí kuličky, a s tou si hraju nejraději. Každý den se těším ven, že budu moci střílet.

Daniel Kuchárik


Já moc nezlobím, ale raději bych měl zakázanou televizi, když by to netrvalo moc dlouho. Do školy se těším, hlavně, že se naučím počítat. Moje nejoblíbenější hračky jsou figurky rytířů a také si rád hraju s autíčky.

Šárka Šepelová


Nařezáno bych dostat nechtěla, lepší by byl zákaz koukání na televizi. Do školy se těším, hlavně na družinu, tam si budeme hrát s kamarády. Když jsem doma, tak si neraději hraju s panenkami, máme „Bárbínky“

Eva Potužáková


Než abych se nesměla koukat na televizi, to bych raději dostala na zadek. Do školy se těším, hlavně na čtení. Na ostatní učení už tolik ne. Hraju si nejraději s panenkami, doma jich mám docela hodně.

Petra Šepelová


Já bych dostala radši nářez, na televizi se koukám ráda, a kdybych nesměla, tak by mi to vadilo. Do školy se netěším, jenom na kreslení, na učení ne. Doma si ani s ničím nehraju, jenom kreslím, to mě baví nejvíce.

Lucie Papírková


Nářez ani zákaz nikdy nedostanu, jen dostanu vynadáno. Do školy se těším, budu tam mít svoje kamarádky Evu a Janu. Na učení se netetěším. Doma si stavím z Lega, to je moje nejoblíbenější hračka.

Jaroslav Potužák


Na televizi koukám chvíli každý den, takže radši dostanu nařezáno, to je aspoň rychle za mnou. Do školy se netěším, jenom na přestávku, na učení ne, to mě moc nebaví. Nejraději si hraju asi s autíčky.