O tom, jaký má ona vztah k turistice a co je u ní nového, si se zpěvačkou povídala redaktorka Deníku.

Zpívala jste na zahájení turistické sezony, jaký máte vy vztah k turistice?

Já jsem lenoch na turistiku. Když jsem byla mladší, tak jsme jezdili s rodiči na Šumavu, ale já jsem to pokaždé nějak nemohla strávit. Já jsem sportovec, takže hrozně ráda sportuji, ale chození je pro mě trochu nuda. Mám chromé koleno, takže jsem ráda, když sedím a nemusím nikam chodit. Ale ráda cestuji a s tím je i turistika trochu spojená, protože když chce člověk něco poznat, tak si tam musí dojít.

Byla jste už někdy v Klatovech nebo na Klatovsku?

Byla jsem kdysi v Klatovech s rodiči. Byli jsme se podívat na katakomby a vyšli jsme na Černou věž. Pamatuji si, že na věži jsou železné cedulky, kde je vše rozepsané. Myslím, že mi bylo tak dvanáct let, když jsem tady byla na výletě.

Jak se vám na náměstí zpívalo?

Zpívalo se mi dobře. Jsem strašně ráda, že tady byla velká spousta lidí i přesto, jaké bylo počasí. Já doufám, že jsme si to všichni společně užili.

Co vás nyní čeká?

Teď jsem čerstvě vydala videoklip se singlem a v květnu vydávám svoji novou desku, která se bude jmenovat Celkem jiná, a těším se na to. Jsem zvědavá, co na to řeknou lidé a fanoušci.

Jak bude deska zaměřená?

Na dnešním koncertě už mohli lidé slyšet některé písničky z nové desky. Bude trochu tvrdší, rockověji zaměřená, ale pro mě je to jediná možnost cesty dělat muziku. Jinak to nejde a člověk to musí dělat srdcem, a proto ta muzika, kterou dělám.