„Máme domluvenou účast se zhruba dvaceti pivovary, takže si myslím, že si každý návštěvník přijde na své. Ochutná tradiční i nová piva a chybět nebudou zajisté ani speciály. Po pěti šesti letech se na slavnosti vrátí strakonické pivo. Dále budou k ochutnání nová piva z Nepomuka, bavorské pivo, představí se Bezděkovský pivovar, Hrozen Plzeň, Chodovar, Svijan, Raven, Purkmistr, Černá Hora, Bernard a mnoho dalších,“ nalákal pořadatel pivních slavností Vlastimil Lagron.

Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří nepijí pivo, součástí bude i stánek s míchanými nápoji a ani o nealko nápoje návštěvníci zakoupí.

Samozřejmostí slavností už je kulturní program, kde během dvou dnů vystoupí jedenáct kapel. V pátek se bude hrát od 15 do 23 hodin a v sobotu od 12 do 23 hodin. Slavnosti budou po oba dny ukončeny o hodinu později. Z hudby si na své přijdou všichni. „V pátek zahájí program Domažličanka. Pak se na pódiu vystřídají Třískač, Adys, Kabát revival Plzeň a vše zakončí Benefit. V sobotu jako první zahraje zřejmě Malá muzika Nauše Pepíka, poté přijde na řadu Weget, Radiátor, Chai, Lord a jako už tradičně pivní slavnosti zakončí Ukradený Vjecy,“ uvedl Lagron. Z druhé strany Drnového potoka budou jako vždy pro děti atrakce. A chybět nebudou ani stany s posezením.