„Šlo již o pátý ročník tohoto plesu. Očekáváme, že letos půjde o rekordní návštěvnost za všechny ročníky, počítáme, že přijde zhruba tři sta lidí. Jsem moc rád, že je ples stále oblíbenější. Osobně si nejvíce cením toho, že se nám daří propojovat nejen zdravé lidi s handicapovanými, ale také všechny generace, že sem chodí i mládež,“ pochvaloval si předseda organizace Lenox, která ples pořádala, Lukáš Kroupa.

Z programu byla novinkou Falcon stage, která byla na malém sále, kde se představila například skupina Přetlak věku s alternativním stylem hudby.

Na hlavním sále celým večerem provázela skupina Orion. Během doprovodného programu se představily mažoretky Modern Klatovy, dále taneční klub SKV Praha, basketbalisté na mechanickém vozíku či samotní florbalisté na elektrických vozících SK Indians Plzeň. Zpestřením byla například módní přehlídka, do které se zapojili hráči hokejového týmu z Klatov a Plzně a SK Indians Plzeň. K vidění byla i vystoupení žáků ze ZUŠ Klatovy a Rokycany. Nechyběla losovačka o hodnotné ceny.

Návštěvníci si ples pochvalovali. „Je to příjemný ples. Jsme na něm podruhé. Je fajn to, že nemusíte jít přímo v plesových šatech, ale především to, že se zde potkávají zdraví s handicapovanými a dokáží se spolu skvěle bavit. Podobných akcí by mělo být více,“ řekla Zuzana Marešová z Klatov.