I když porota rozhodla o tom, že novou královnou krásy bude Aneta Vignerová, I. a II. vicemiss Lucie Smetanová a Hana Věrná, diváci si za nejsympatičtější soutěžící letošního ročníku vybrali právě ji.

Finálového večera v Praze se zúčastnili také rodiče, bratr, babička a kamarádi Nikol Riškové (v soutěži s číslem 2).

„Už jenom to, že byla Nikol vybrána a že se dostala do Školy MISS v Dubaji a mohla absolvovat celou soutěž, je pro ni i všechny ostatní holky v soutěži obrovský úspěch a veliká zkušenost. Měla jsem možnost být u toho s mojí dcerou od úplného začátku a sledovat průběh soutěže. Mám z toho dobrý pocit. Soutěž to byla hodně těžká a náročná. Přesto bych řekla, že mezi děvčaty panovala dobrá nálada, byla to dobrá parta a to, že někdo uspěl, byla jen ta poslední třešinka na dortu,“ říká maminka nové Miss sympatie ČR Blanka Rišková.

„Nejvíce mě těší, že Nikol dostala hlasy diváků. Je svá, stále usměvavá a hodná,“ dodala hrdá maminka.

Nikol Riškovou nyní čeká ještě celá řada oficialit. Teprve až poté se bude moci vrátit domů a odpočívat. Pak ji čeká také pořádná oslava.

Míry nové Miss Sympatie jsou 86 – 60 – 90 a mezi její zájmy patří plavání, tanec, bruslení, jízda na kole, cestování a modeling.

„Úspěch v soutěži nevidím jako své zviditelnění, ale jako možnost pomáhat v budoucnu těm, kteří to potřebují. Všem děkuji za hlasy, které mi v soutěži posílali,“ řekla Deníku Nikol Rišková.