„Hrál jsem si s myšlenkou, jak posunout moje klipy, protože Léto 95 nasadilo laťku vysoko a říkal jsem si, co ho třeba natočit v zahraničí u moře, v Londýně, v Paříži nebo tak a říkal jsem to kamarádovi, který se mi ironicky vysmál a říkal, jestli ho nechci rovnou točit po celém světě. No a já chtěl. O pár hodin později už jsem měl koupeno osm letenek do osmi nejkrásnějších měst Evropy a o pár chvil později už jsme letěli pro klip s kameramanem Ondrou Soukupem, aniž bychom věděli, co vše nás čeká,“ popsal nápad zpěvák.

Během cesty zavítal do Paříže, na Mallorcu, do Barcelony, do Říma, pak měl nasměrováno do Zurrichu, ale to jim letadlo uletělo, tak letěli do Londýna a pak už zpět do Čech, protože jejich letadlo mělo zpoždění a tak další místo nestihli. „Měli jsme jich v plánu osm, ale bohužel se stalo co se stalo, ale i tak si myslím, že to stálo za to. Natočili jsme pět hodin a klip má tři minuty,“ poznamenal Ztracený.

Přiznal, že to nebyla zrovna procházka růžovou zahradou, byl to stres. „těšil jsem se, že jsem vymyslel klip, který spojím s jakousi dovčou, ale bohužel jsem měl jeden velký stres,letadla měla zpoždění, některá byla zrušená a moc jsme nespali. Osm míst bylo domluveno na 56 hodin, takže to bylo celkem na knap. Byl to rozhodně zážitek na celý život,“ neskrýval nadšení zpěvák.

Do paměti se mu vryl i zážitek, který asi jen tak nezapomene. „Měl jsem s sebou černou tabuli, kterou mám na začátku klipu, ale hned v Paříži jsem ji nechal a pak jsem musel na Mallorce hledat v kontejneru krabici, na kterou bych psal text. Také se mi podařilo zablokovat jeden hotel o měsíc dopředu, takže toho bylo hodně nezapomenutelného,“ smál se Ztracený, ale je rád, že v jeho klipu hraje hlavní roli 21 nejkrásnějších míst Evropy.

Už po pár dnech, kdy je klip ke zhlédnutí, je vidět, že se práce vydařila. „Jsme z toho nadšený. Sám jsem popravdě nevěděl, jak to dopadne. Kamarádi říkali, že to chce velkou produkci, měsíce příprav, ale já jsem se rozhodl, že to uděláme tak trochu na punk a vyplatilo se to. Je vidět, že všechno jde, člověk se nesmí nechat odradit,“ uzavřel Ztracený s tím, že bude hodně těžké přijít s něčím dalším, čím tento klip překonat, ale plán má jasný: „Sednu na balkon, budu se dívat na Javor, naliji si víno a určitě mě něco napadne.“