close Přebal nového CD Marka Ztraceného. info Zdroj: facebook Marka Ztraceného zoom_in „Nenechte se zmást názvem. Je to pozitivní deska, jen dostala název po asi nejzásadnější písni co tam je a ve které mimochodem došlo na spojení s legendárním Rytmusem. Který to mimochodem fakt „zabil“,“ uvedl zpěvák.

Prvním singlem se stala píseň Tak se nezlob, ke které navíc vznikl mimořádně vtipný valentýnský videoklip plný známých tváří. „K Valentýnu by šlo asi těžko hledat lepší klip než tento, kde se deset sympaťáků tak trochu omlouvá ženám a sem tam u toho dělají i solidní čísla. Takto pozitivní klip jsem ještě neviděl a díky účinkujícím píseň dostala další rozměr,“ řekl Ztracený.

Zpěvák je téměř stoprocentním autorem všech písní na albu. Výjimkou je zmiňovaná skladba, kde je spoluautor textu a hostující raper Rytmus. Druhým speciálním hostem na CD je Tereza Mašková v duetu Víc než hádky.

Další písní je vtipně pojatá autobiografická písnička Dokonalej či milostné vyznání Tak ti tu říkám. Nechybí ale ani písničky s poprockovým základem, které reprezentují úvodní Když tě život kope do zadku či Obyčejný člověk. Hudební tečkou na albu je velmi osobní píseň Až se tě někdo zeptá, věnovaná synovi Markovi.

Album bude vydáno 26. února, v prodeji bude ale i na koncertech v pražské O2 areně 22. 2. a 23. 2.