Soutěž pořádala CDO (Czech dance organization) a utkaly se tam taneční kluby, které postoupily ze svých regionálních kol.

Taneční studio Krok vybojovalo s formací „Za bohy na Olymp" 2. místo v disciplíně Show dance a slaví tak postup na mistrovství České republiky do Prahy. Krok obdržel stříbrný pohár a každý z tanečníků medaili a diplom.

„Tomuto stříbru předcházel velký úspěch na přehlídce pódiových skladeb v Praze, kterou pořádala Česká obec sokolská v Tyršově domě na konci března. Tam se představily kluby z celé České republiky ve 43 vystoupeních. Taneční studio Krok získalo dvě ocenění a poháry, a to za „působivé ztvárnění námětu" s vystoupením „Odvrácená tvář" a za „výpravnou choreografii" s formací „Pavoučí invaze"," uvedla vedoucí skupiny Iveta Lízancová. Z této přehlídky byli vybráni pro vystoupení na sletových pódiích v Praze, které se budou konat první týden v červenci na Staroměstském náměstí a u Tyršova domu. Poslední víkend v květnu budou čtyři zástupkyně skupiny bojovat o umístění na mistrovství ČR malých skupin v Lounech s vystoupením „Čekání".