Poprvé se pekelné ohně rozhoří v Sušici, a to již 26. listopadu na ostrově Santos. Akce začne v 16 hodin, kdy se o rozproudění diváků postará Kabát revival Plzeň. Po nich svou show od 17.15 hodin předvede taneční skupina Power. Poté zažehnou své ohně Fire Lovers Praha a od 18 hodin už vtrhnou na scénu krampusáci. Vstupenky budou k prodeji na místě, takže je jistě dobré přijít v dostatečném časovém předstihu.

O týden později, 3. prosince, rozbouří krampusové areál firmy Autocentrum Šmucler v Klatovech. „Na Krampuslauf dorazí desítky děsivých krampusáků z rakouských Alp. Zábavné a zároveň pekelné odpoledne začíná v 15 hodin v areálu bývalého Auto Nejdl v Klatovech. Čtvrtý ročník zahájí v 16 hodin koncert Revivalu Tří sester, se svoji laserovou show vystoupí Pyroterra a těsně před příchodem krampusáků správnou pekelnou atmosféru přinesou Ohniví kejklíři. Samotný Krampuslauf vypukne v 17.30 hodin. Aby byla zachována tradice a správná předvánoční atmosféra, nebudou chybět Mikuláš s andělem, aby mohli hodné děti před pekelníky ochránit,“ pozvala za Autocentrum Šmucler Alena Marešová.

Zde jsou vstupenky v předprodeji na stránkách firmy. V obou městech zaplatí dospělí 150 Kč, děti 100 Kč a ti nejmenší do 100 cm mají vstup zdarma.

Petr Rezek
Advent v Klatovech zahájí zpěvák Petr Rezek