Jeho kamarádi chtějí jeho i jeho rodinu podpořit, proto se rozhodli uspořádat koncert, jehož výtěžek půjde na Mojžíšovu léčbu.

„S nápadem, jak zajistit tolik potřebné peníze Luďkovi Mojžíšovi na léčení přišla Miluška Vobroučková a Jiří Massaro Nový. Přidal se k nim Jan Gili Gilian a Miroslav Novaky Novák a tak vznikla základní parta pro organizaci této akce. Přidali se i další přátelé a kamarádi, také ti z motorek, fotbalu a tenisu. Každý pomůže, jak umí. Někdo organizuje, jiný zajišťuje akci samotnou, další se rockového večera zúčastní a nebo přispěje na transparentní účet, který je založený u Komerční banky 115-1910080227/0100," uvedla za organizátory Eva Kratochvílová.

Charitativní koncert se uskuteční 20. února od 19 hodin v kulturním domě v Nýrsku. Zahrají Maelstörm z Plzně a skupiny PPZ a Zoey z Nýrska.

„Ráda bych jménem manželky Jitky Mojžíšové poděkovala všem, kteří při akci pro pana Mojžíše pomůžou nebo ho podpořili finančně. Velmi si pomoci váží, je velmi dojata, a abych řekla pravdu, ani nenašla dostatečná slova, kterými by svoji vděčnost vyjádřila," dodala Kratochvílová.