Do Music clubu Střelnice zavítá v pátek
12. února český rapper, zpěvák, herec a moderátor v jedné osobě Raego. Redaktorka Deníku s ním udělala rozhovor nejen o tom, co Klatovany na koncertě čeká.

Pokolikáté budete hrát v Klatovech a jak se na to těšíte?

Popravdě si nejsem jistý. Ale pokaždé, když někde hraji, je to jako poprvé. V Klatovech budu hrát i s kapelou a vždy, když s ní hraji, tak mám pocit, že každý koncert bude jedinečný. Na každé vystoupení se těším. Doufám, že přijde hodně lidí a společně si vše užijeme.

Máte na vystoupení v Klatovech připraveno něco speciálního?

Pokaždé se snažím do své show zapojit i publikum. Je to improvizace. Na takové zapojení posluchačů se samozřejmě mohou těšit i v Klatovech.

Kde hrajete nejraději?

Zcela nejvíce se vždy těším na koncerty, kde je nejvíce potvrzených lidí. Mám rád velké show a je obrovský rozdíl, když hraji v klubu, kde jsem „atrakcí", nebo někde, kam jdou lidé vyloženě za mnou a sdílejí se mnou myšlenku. Do své hudby se snažím dávat svou filosofii a je opravdu skvělé, když z fanoušků vyzařuje nějaká zpětná vazba.

Setkáváte se s touto zpětnou vazbou?

Myslím si, že se kolem mě pohybuje hodně lidí se „stejnou krevní skupinou", takže ano. Jsem rád obklopen pozitivně smýšlejícími lidmi. Musím říci, že moji fanoušci jsou i mými „partnery" a je skvělé se s touhle energií od lidí setkávat.

Budou mít fanoušci možnost se
s vámi setkat i po koncertě?

Určitě v Klatovech nějaký čas po koncertě strávím, takže například setkání u baru s fanoušky se nebráním.

Připravujete tento rok pro své fanoušky nějakou novinku?

Připravuji, do svých show bych chtěl zapojit animace a vytvořit tak skvělou audiovizuální show. Takové 4D kino při koncertě.

Soutěž o vstupenky na páteční vystoupení Raega naleznete ve čtvrtečním Deníku.