„Kalendář je jako vždy tištěn ve formátu A2, jde o limitovanou edici pro fanoušky vozů Škoda. Na své si tam přijde každý, fotili jsme 13 nádherných vozů od veteránů, prototypů až po cabria. Projeli jsme nádherná místa a zákoutí České republiky včetně lomu Velká Amerika. A navíc tentokrát před objektivem stály nejhezčí české celebrity MISS 2008 Zuzana Jandová, Gabriela Švamberová Dvořáková a Klára Rychtaříková s Kamilou Kubíkovou,“ uvedl za Škodateam Roman Schavel.

O fotografie se postaral pořídil jeden z nejlepších fotografů v ČR Radim Kořínek. Kromě pohledu na vozy i krásné ženy se v kalendáři dozvíte také technické informace o všech vozech, ale i místech, kde se fotilo.

Štěpán Šink u klatovského soudu.
Soud zabavil motorkáři hondu, se kterou najížděl na policistu

Jde o originální kalendář, na který se každoročně těší každý škodovák. Vždy v něm najde něco jiného. V minulých letech na jejich tvorbě spolupracovala například moderátorka a herečka Eva Decastelo nebo zpěvačka a rally závodnice Olga Lounová. „Koupí kalendářů nepřispíváte nějakému anonymnímu generálnímu řediteli na to, aby si koupil třetí chatu. Přispíváte na organizování akcí, které pro Škodateam celoročně pořádá - Rally ples, SlalomCup Janovice, jarní a podzimní sraz Škoda, Auto kino a dá-li bůh i slalom na sněhu SnowShow,“ poznamenal Schavel.