Soutěž odstartuje již brzy společným vážením a měřením. Přihlašovat se můžete již jen do 13. září na e–mail redakce: redakce.klatovy@denik.cz. Zašlete nám své jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo, vaši hmotnost a současnou fotografii. Z přihlášených zájemců vylosujeme jednu ženu a jednoho muže, které zkontaktujeme. Společná cvičení se budou konat dle domluvy, nejlépe v odpoledních hodinách, tak aby se do akce mohl přihlásit téměř kdokoliv.
„Cvičení se uskuteční pod vedením profesionální cvičitelky Miroslavy Zámečníkové. Poradí všem účastníkům, co při hubnutí dělat, jak se stravovat, kolik tekutin vypít, poskládá i jídelníček pro každého zvlášť. Na účastníky čeká spinning, aerobic mix, fitness a další sporty. Už nyní se na čtyři odvážné těší Miroslava Zámečníková a Miluše Haidingerová. Připraven je i relax v klatovském bazénu. Rozhodující pro vítězství bude závěrečné měření a vážení. Kdo zhubne nejvíce, vyhrává,“ říká šéfredaktor Klatovského deníku Milan Kilián.

Celou soutěž a společná cvičení bude Deník sledovat a každý týden přinese reportáž z průběhu klání.

A co se dá vyhrát? Kromě dobrého pocitu na vás čekají zajímavé dárky od Deníku a sponzorů soutěže. Tak co? Jdete do toho s námi?