Na led celku na 17. místě tabulky zajížděli v neděli druholigoví hokejisté SHC Maso Brejcha Klatovy. Domů se vraceli Klatovští s plným bodovým ziskem.

TJ SC Kolín - SHC Maso Brejcha Klatovy 2:6

Na první branku čekali fanoušci Klatov pouhých sedm minut. Přesilovky využil Tureček a hosty z města pod Černou věží poslal do vedení.

Ve druhé třetině přidali hosté další branku. To když ve 33. minutě Dorňák projel celou třetinou a nikým neatakován se dostal do střelecké pozice a zvýšil na dvoubrankový náskok Klatov. O 4 minuty později přidal při hře 4 na 4 třetí branku Klatov Holub a ještě než skončila druhá třetina, za Klatovy ve 39. minutě skóroval opět při hře 4 na 4 Švík.

V závěrečné třetině se probudili i domácí. Nejprve ve 48. minutě při přesilovce 5 na 3 snížil domácí Pohl. Ve stejné minutě za početního stavu 5 na 4 druhou branku Kolína přidal Malý. V 56. minutě využili přesilovky 5 na 3 hosté a Švík znovu skóroval. Šestou branku Klatov přidal Pavlis, který tečoval Holubovu přihrávku na tyč a odtud se puk odrazil do branky.

Třetiny: 0:1, 0:3, 2:2. Branky: 48. Pohl, 48. Malý (Skokan) – 7. Tureček (Maxa), 33. Dorňák, 37. Holub (Hauer), 39. Švík (Hauer), 56. Švík (Hauer), 59. Pavlis (Holub)