„Ples se konal o víkendu, jenž byl ve znamení oslav 100 let Československé republiky, proto jsme rádi, že si lidé našli cestu i na naši akci. Konkrétně přes 200 z nich. Dle atmosféry, která na velkém sále vládla, se zdá že si večer všichni užili. Dostali se ke mně i ohlasy, že to byl lepší večer než vloni, a to i přesto, že jsme museli řešit několik věcí operativně. Například když se jedné z účinkujících udělalo nevolno a musela byt odvezena členem našeho organizačního týmu do nemocnice. Naštěstí to nebylo nic vážného,“ uvedl předseda organizace handicapovaných sportovců Lenox, která ples pořádala, Lukáš Kroupa.

Výtěžek z plesu využije organizace na náklady spojené s účastí na prvním turnaji florbalového týmu na elektrických vozících v zahraničí, konkrétně v italském Miláně. „Děkujeme všem partnerům za podporu a účinkujícím za účast. Budeme se těšit zase na naší příští akci, kterou bude již 7. ročník pořadu na stojaka Live 23. března,“ dodal Kroupa.

Nyní budou v kulturním domě maturitní plesy a 14. listopadu se tam uskuteční ples seniorů. Následovat bude 7. prosince ples společnosti Intertell.