„Zazní největší hity od Non stopu přes Každý mi tě, lásko, závidí, Pijeme colu, My máme prima rodiče a další. Těším se na to, protože v Klatovech už jsem dlouho nebyl, takže doufám, že to bude hezké představení. Vždy jsem měl na západě Čech výborné publikum, od Plzně nahoru, přes Domažlicko až sem, takže jsem se moc těšil. Já doufám, že s mojí staronovou kapelou Kvatro lidi oslovíme a bude se to líbit,“ řekl před koncertem zpěvák, který přiznal, že v soukromí na Klatovsko příliš nejezdí, spíše na Domažlicko, kde má přátele.

Co se týče koncertování, tak toho má Michal David mnoho před sebou. Plánuje velké koncerty. „Příští rok mám šedesátiny, takže připravuji dvě O2 Arény, 11. a 12. června, kde budu mít jako hosty například Leoše Mareše, Lucku Vondráčkovou, Damichi a z Ameriky přijedou i Village People. Koncert pak bude pokračovat na Slovensku. Chystám ještě čtyři vánoční koncerty, a to v Pardubicích, v Ostravě, v Českých Budějovicích a v Brně. Navíc 18. ledna v O2 Areně budou největší české muzikály Karla Svobody a Michala Davida, což nyní připravujeme a bude to hodně velké s největšími hvězdami muzikálů,“ nalákal zpěvák.

A i když má hodně práce, tak se nezapomíná chystat ani na Vánoce, dárky už má z části nakoupené, z části spoléhá na Ježíška. Trávit je ale tradičně po česku nebude. „Chystáme se na Tenerife, protože chceme letošní Vánoce pojmout jinak. Budeme pod palmami,“ svěřil se David.

Ilustrační foto.
Podvedl firmu i svoji sestru