Na náměstí Svobody v Sušici byly trhy zahájeny už v pátek a jejich součástí je i doprovodný program. Dnes od 16 hodin se můžete těšit na vystoupení dětí ze ZŠ Sušice, Lerchova ulice a poté zahraje skupina Štreka. V rámci akce Advent a Vánoce charity 2017 tam po celý den bude podávána polévka pro všechny sousedy a dárky pro radost. Ve čtvrtek se od 16 do 17 hodin představí žáci ze ZŠ T. G. Masaryka v Sušici se svým vánočním programem. Trhy vyvrcholí 22. prosince, kdy tam od 18 do 20 hodin zahraje sušická skupina Paddy´s Bangers.

Na trhy se můžete vydat každý den od 11 do 17 hodin.

V Klatovech na náměstí Míru začínají vánoční trhy právě dnes. A i tam vám nakupování či předvánoční čas zpříjemní přichystaný program, kdy se každý den můžete těšit na něco jiného. „Ve vánočním programu vystoupí soubory klatovských mateřských a základních škol,“ sdělil za pořádající Městské kulturní středisko Klatovy Václav Hrbek.

„Vystoupení si připravily i děti ze ZUŠ a DDM Klatovy a z dalších zájmových organizací,“ dodal Hrbek.

Na náměstích si můžete zakoupit různé svícny, věnce, nechybí ani jmelí či drobné šperky, hrníčky a různé dárky, ale také vánoční pochutiny.

Program v Klatovech 20. 12., 9 – 16 h – Advent s klatovskými MŠ a ZŠ
21. 12., 14 – 16 h – Advent s klatovskými zájmovými kroužky
22. 12., 14 – 16 h – Advent s klatovskou ZUŠ, 17.30 h – živý betlém
23. 12., 10.30 h Big Band Klatov, 14 h dechová kapela Úhlavanka