Soutěžní klání Hubneme s Deníkem je ve své polovině. Soutěžící Daniela Loudová, Sabina Sádlíková, Jan Jirák a Ludvík Pouza mají za sebou čtyři týdny sportovních aktivit, nového jídelníčku a pohybu navíc.

„Jsme v polovině. Děvčata se pohybují s úbytkem váhy mezi 4 až 5 kilogramy, což by znamenalo, že by během dvouměsíční akce mohla docílit úbytku kolem 7 až 8 kilogramů, což je ideální úbytek k tomu, aby se kila nevracela. Hubneme i v tucích, a to je v pořádku. Je vidět, že děvčata dodržují jídelníček i pitný režim a cvičení se jim líbí. Vyzkoušeli jsme si i zeleninový den. Protože ale redukční dieta, kterou všichni účastníci drží, obsahuje hodně zeleniny, tak pro děvčata nebyl až takovou změnou,“ říká cvičitelka Mirka Zámečníková ze studia WellnessM Klatovy.

Dívčí osazenstvo změnilo i cvičení. Vyzkoušelo si nově posilovnu, protože potřebuje kromě spalování tuků navýšit i svalovou hmotu.

„Co se týče kluků, udělali jsme malé úpravy, které se týkaly zadržování vody a problémů s menším úbytkem tuků. Zatím volíme přírodní prostředky jako čaj z březového listí. Zkontrolovali jsme dodržování jídelníčku a pitný režim. Na všech soutěžících je znát únava, nicméně u kluků je úbytek váhy 7 a 9 kilogramů, a tak pevně věřím, že úbytek fůry centimetrů v pase je nabije novou energií do další poloviny soutěže,“ dodala Zámečníková.

Více si přečtete v sobotním Klatovském deníku