Galušková se na slavnostní galavečer dostala mezi třemi nejlepšími juniorskými sportovci České republiky, kteří soutěžili v anketě Junior roku 2017. Pozvání mezi českou sportovní elitu bylo pro mladou sušickou kajakářku završením velmi úspěšného roku, ve kterém se stala juniorskou mistryní světa, získala stříbrnou medaili na juniorském mistrovství Evropy a poprvé se zúčastnila seniorského závodu světového poháru ve vodním slalomu.

„O nominaci jsem se dozvěděla pár dnů před vyhlášením a nemohla jsem tomu chvíli uvěřit. Být mezi třemi nejlepšími juniory České republiky bylo pro mě překvapení, protože konkurence je obrovská. Když jsem na vyhlášení přijela, kolem mě byly samé sportovní hvězdy. Byla jsem překvapená, že v televizi často vypadají úplně jinak. Když jsem stála na pódiu, byla jsem nervózní. Když vás sleduje plný sál lidí, kamery a k tomu můj vzor Gábina Koukalová, není se čemu divit,“ podělila se o své dojmy Antonie.

Společnými vítězi ankety Junior roku se nakonec stali sportovní střelec Filip Nepejchal a skokanka do výšky Michaela Hrubá. „Moc si vážím toho, jak to dopadlo. Třetí místo beru všema deseti, ale setkání s Gábinou mi udělalo možná i větší radost. Ona je pro mě nejlepší sportovec na světě, mám jí hodně ráda a je sympatická,“ těšilo Antonii setkání s biatlonovou hvězdou, která celou anketu Sportovec roku ovládla.

Sušická naděje neodpočívá ani v posledních dnech roku a už se připravuje na novou sezonu. „Štědrý den jsem strávila v letadle do Spojených arabských emirátů, kde máme soustředění. Po návratu mě čeká uzavření klasifikace ve škole a 18. ledna už zase letíme do Austrálie,“ seznámila s nabitým programem Galušková, se kterou budou v tréninkovém týmu ještě její starší sestra Karolína a kamarád Vít Pohanka z Kanoistického klubu Klatovy.