Věci do bazaru darovalo několik stovek lidí, celkem se sešlo několik tisíc kusů různého zboží. Stejně pestrá jako nabídka byla i skladba návštěvníků bazaru, přišli lidé všeho věku. „Chodí kočkaři, kteří přímo chtějí podpořit útulek. Věci si zakoupí, i když je asi ani nepotřebují, ale prostě chtějí pomoci kočičkám bez domova. A pak chodí lidé, kteří si přijdou koupit něco hezkého, něco, co je zaujme,“ vysvětlila Hana Fuksová z kočičího útulku.

Mezi nakupujícími byla i jedenáctiletá Daniela Kobrnová z Klatov, která má doma dvě kočky. „Chtěla jsem si na bazaru koupit právě něco s kočkami a také přispět na kočky v Sušici. Koupila jsme si fotku kočičky, kočičí štěstí a porcelánovou kočku, takže se to podařilo,“ svěřila se Deníku školačka.

V současné době je v útulku 99 koček, přičemž jedna z nich je březí, takže brzy jejich počet překročí stovku. Lidé, kteří si na bazaru něco zakoupili, přispěli na provoz útulku – na krmení, stelivo, veterinární péči a podobně. „Na bazárku se vydělalo 18 000 korun, což je na tu zimu opravdu hodně,“ pochvalovala si Fuksová.