„Myslím, že se pivní slavnosti vydařily, lidé byli spokojení, jen nás trochu trápili bezdomovci, kteří tady dělali neplechu. Jinak se vše vydařilo,“ zhodnotil pořadatel akce Vlastimil Lagron.

Davy návštěvníků, které se tam většinou nahrnuly až v podvečerních hodinách, si pochutnávaly na různých pivních speciálech, ale nechyběly ani klasické značky. „Já si chodím na pivní vždy pochutnat na něčem novém, protože gambáč nebo dvanáctku si můžu dát pořád. Chutnají mi například piva od Zlaté krávy, Černé Hory, ale ještě půjdu jinam,“ řekl pravidelný návštěvník Marcel Babka, který přijel s partou z Janovicka.

KONEC V 11 MRZEL

Kromě pestré nabídky jídel, alkoholických ale i nealkoholických nápojů, je nedílnou součástí akce také kulturní program, kde se vystřídalo během dvou dnů jedenáct kapel. Zahajovala jako každý rok Domažličanka a o závěr se postaraly Ukradený Vjecy. Mezi nimi se vystřídaly kapely Třískač, Adys, Kabát revival Plzeň, Benefit, Malá muzika Nauše Pepíka, Weget, Radiátor, Chai a Lord. Všichni si tak přišli na své. Po oba dny končila muzika ve 23 hodin, což mnohé návštěvníky mrzelo. „Vím, že je to kvůli vyhlášce města, ale na takovéto akce by měla být výjimka, vždyť v tuhle dobu je přece zábava v plném proudu a v tu dobu se musí utnout. Rozhodně se mi to nelíbí a nejsem sám, mělo by se s tím něco dělat, je to velká škoda. Je tady spoustu lidí,“ řekl Deníku Radek Sádlík.