Pořádající partou Harakiri Gang tam byla zahájena nová letní sezóna v adrenalinovém parku a k vidění byly pořádné kousky.b „Od konce uplynulé sezony, kdy zde vznikl skok do vody pro lyžaře a snowboardisty, zde nově přibyla trampolína, stolní fotbálek, slack line a indo board. Bylo vše potřeba řádně otestovat a ukázat veřejnosti, kam si kdokoliv a kdykoliv může přijít zaskákat či zahrát a doplnit si tak dávku adrenalinu,“ informoval Deník Richard Brož z Harakiri Gangu.

Vše letos odstartoval úvodní závod „Harakiri Water Jump Opening 2010“. Závod to byl otevřený, čili pro širokou veřejnost. „I přes zpočátku uplakané počasí přijelo mnoho známých jezdců na lyžích a snowboardech, kteří předváděli skvělé skoky, rotace a kotrmelce, jež diváky nenechaly chladnými. K vidění byla i exhibice na kolech, hudba zlepšovala náladu stejně jako nabízené drinky a celým dnem provázel moderátor. Vítězové obdrželi ceny v hodnotě několika desítek tisíc korun,“ pochvaloval si Brož.

Krátké reporty ze závodů uvidí zájemci v DJ Divák na hudební TV Óčko. Termín bude zveřejněn na stránkách www.HarakiriGang.cz, kde najdete také další desítky fotografií a videa z těchto závodů.