„Mám obrovskou radost, že má Eliška židličku, která jí vyhovuje při jejím handicapu. Sedí se jí v ní pohodlně, lehce se s židličkou zachází, usnadní to práci paní asistentce i paní učitelce. Na děti působí přirozeně, není to žádné monstrum, zapadne do prostoru ve školce. Židlička půjde s Eliškou dál do školy, což jsem také ráda, vyřešil se mi tím i další problém," řekla maminka Elišky.

Podle ní je důležité, aby se o potřebách těchto dětí hodně mluvilo. „Někdy se mi zdá, jestli mezi známými o tom nepovídám moc, ale na druhou stranu mi zase mohou pomoct, protože když to nepovím, tak oni o potřebách nevědí. Je to hodně o komunikaci. Protože když já jsem řekla, že potřebuji pro Elišku židličku, která stojí nyní 32 tisíc, na kterou my těžko ušetříme, přišel mi do cesty bratranec, který nám ukázal cestu, a židličku jsme získali. Jsem za to moc ráda," uvedla s dojetím v očích maminka.

Té se podařilo na židličku získat šek na 30 000 korun od klatovské společnosti, která se podobnými projekty zabývá dlouhodobě. Obrátit se na ni může kdokoliv.