Originální potisk přitom může dostat cokoliv. „Při založení e-shopu vytvářela grafické návrhy dcera, která studuje design. Ráda malovala a fotila, proto byla umělecké škola jasnou volbou a vybrali jsme obor grafický design. Někdy ve třetím ročníku jsme právě začali uvažovat o založení e-shopu s vlastním potiskem, kde by se právě dcera uplatnila. Nyní pro e-shop dělá spíše sporadicky. Pracovala i na grafice pro několik místních firem,“ uvedla Novotná.

Zákazník z jejich dílny dostane osobitý dárek, na jehož podobě se také podílí. „Většina konkurence nemá k zákazníkům osobitý přístup. My mu vždy zdarma pošleme několik návrhů podle popsané představy a pak společně pracujeme na finální podobě. Samozřejmě bez příplatku,“ sdělila Novotná.

Ilustrační foto
Od prodejny v Klatovech putoval rovnou do vězení, byl celostátně hledaný

Běžně dělají potisk na plecháčky, keramické hrnky, polštářky, trička, tiskli už na klíčenky i bundy. Připravují ale také kolekci sportovního oblečení, vícebarevných hrnků a malých plecháčků na presso.

Dcera je velmi šikovná a jejích nápadů využívají i další firmy. Má za sebou například design vizitek, výročních zpráv, kalendářů, letáčků, firemních log. Z jejích rukou pochází samozřejmě logo „super plecháček“, ale „i kopni ho tam na hřišti“ ve Svéradicích. Podle slov maminky ale zatím není jasné, zda v oboru zůstane, nebo se rozlétne jiným směrem, jelikož v současné době studuje také jazykovou školu.