Hostovat zde bude od středy 30. září do neděle 4. října. „I pro letošek cirkus nabízí řadu novinek. Diváci se mohou těšit na komplexní scénické představení s klasickými cirkusovými prvky v novém pojetí. Cirkus prezentuje řadu unikátních drezúr zvířat, jako jsou koně, lamy, krokodýli, hadi, leopard, pumy a tygři sibiřští,“ slibuje producent cirkusu Jiří Výška. Cirkus Jo-Joo slavil letos v chovu sibiřských tygrů velké úspěchy, podařilo se mu odchovat devět mláďat.

Některá z nich nedávno pokřtil v Plzni Leoš Mareš a těšit se nsa ně mohou i lidé v Klatovech. „Některé tygříky přivezeme. Lidé si je budou moci pohladit i vyfotit se s nimi,“ slibuje Výška. V cirkusu ale nebudou k vidění jen tygři. „Z artistických výkonů je velmi zajímavé netradiční vystoupení na visuté točící hrazdě, dále plastické akrobacie v podání Haluny z Mongolska nebo unikátní iluze v připoutání artisty do klece, vytažení do výšky 7 m a spuštění volným pádem do středu manéže,“ doplnil Výška. Ve všední dny začínají představení v 17 hodin a o víkendu ve 14 hodin. S Deníkem můžete soutěžit o vstupenky!

Soutěž o vstupenky do cirkusu

Chcete jít s Deníkem zadarmo do cirkusu JO – JOO v Klatovech? Stačí když v úterý 29. září od 14.00 do 15.00 hodin pošlete na tel. číslo: 602 661 171 SMS zprávu s heslem: JO–JOO, vaším jménem a adresou. Z došlých zpráv vylosujeme tři čtenáře, kteří od nás obdrží každý po dvou vstupenkách. Vítěze budeme kontaktovat telefonicky.