Michala Stuchlová
7. ročník

V měčínské škole se mi líbí, jsou tu hodní učitelé, kteří se o nás dobře starají a dost nás naučí. Z předmětů mám hodně ráda třeba zeměpis. Lákají mě dálky a poznávat svět. Z kroužků navštěvuji třeba hru na kytaru a keramický kroužek v Přešticích a tady v Měčíně chodím na pěvecký sbor.

Marcela Řezníčková
7. ročník

Základní škola mě celkem baví. Je to tady dobré. Nejvíce mě z předmětů baví přírodpis. Ráda chodím na procházky. Z kroužků navštěvuji třeba pěvecký sbor. S ním velmi často vystupujeme hlavně o Vánocích. O tom, čím bych jednou chtěla být, jsem zatím ještě neuvažovala. Ráda cvičím psy.

Václav Mašek
6. ročník

V měčínské škole se mi líbí. Někteří učitelé by ale mohli být hodnější. Z předmětů mám nejraději matematiku, přírodopis a zeměpis. Matematika však převažuje. Z koníčků se věnuji aktivně rybaření, teď nově jsem začal jezdit na motokárách a to mě také hodně baví. Čím bych jednou chtěl být, zatím nevím.

Petra Petrová
5. ročník

Jednou bych chtěla být populární zpěvačkou a nebo herečkou. Snad mi v těch prvních krůčcích pomůže náš školní dramatický kroužek, který velmi ráda navštěvuji. Chodím také do sboru. Vystupovat pro lidi mi prostě baví. Nejčastěji zpíváme při akcích na Den matek a nebo o Vánocích.

Vojtěch Bouček
5. ročník

Z předmětů mám nejraději tělocvik, počítače, matematiku i český jazyk. Počítač využívám hodně i doma, kde si na něm nejčastěji hraji různé hry. Především akční a bojové. Střílečky mě hodně baví. Ze zájmových kroužků mám rád florbal. Těším se, až se školou vyrazíme na nějaký turnaj. ⋌(pou)