Věra Tomaierová
místostarostka Klatov

Loňského silvestra jsem trávila v Praze v Rudolfinu na koncertu České filharmonie. Letos budu doma hlídat vnučku a psa. Jako pochoutku připravím vepřové koleno a uzený jazyk, chlebíčky, jednohubky, humrový a krevetový salát. Večer půjdem určitě na náměstí.

Michal Janďura,
náčelník Horské služby Šumava

Poslední den letošního roku budu jako tradičně trávit na silvestrovském sjezdu sjezdovky Šance s pochodněmi. Je to výborná akce, na kterou bych si tímto dovolil pozvat i čtenáře Deníku. Po jejím skončení samozřejmě ještě posedíme s přáteli.

Jindřiška Antropiusová,
starostka Horažďovic

Silvestra a Nový rok budu trávit s rodinou a přáteli. Připravila jsem bowli, což je taková naše rodinná specialitka a naložila sváteční čínu k večeři. Sedět u televize ale rozhodně nebudeme. Budeme si vyprávět zážitky a třeba i zpívat. Už se na celou oslavu moc těším.

Petr Mottl,
starosta města Sušice

Silvestra a Nový rok budu trávit s rodinou a přáteli v oblíbené sušické hospůdce. Předtím si ale dáme pořádně do těla při našem tradičním silvestrovském fotbálku. Takže to bude jako každý rok hodně akční.

Jiří Strach,
filmový režisér, herec, Kašperské Hory

Mě silvestr nikdy moc nebavil, přijde mi to jako takové stádní opíjení na povel. A na Nový rok tradičně přestávám kouřit - to už je snad lepší to opíjení na povel. Podtrženo sečteno, neznám dva blbější dny v roce.