Teď je právě doba, kdy spoustě z nás začínají zase naše novoroční odhodlání protékat mezi prsty. Není totiž vůbec lehké se rozloučit se svými starými návyky, zlozvyky, udělat změny, rozhodnout se a jít do toho. Není tak moc důležité, v čem se chcete změnit, ale je hodně důležité, jestli sami chcete a jestli vám v tom třeba někdo podá pomocnou ruku. Nemůžeme vám pomoci vyřešit všechny trable roku, ale co takhle zkusit společně s námi změnit životní styl? Klatovský deník společně s Mirkou Zámečníkovou pro vás připravil trochu netradiční projekt: Pojďte s námi udělat změnu!

O CO JDE?

Chceme mezi našimi čtenáři najít ty, kteří by právě s nastupujícím obdobím rádi udělali nějakou zásadnější změnu týkající se životního stylu. Nejvíce skloňované slovo v tomto směru je hubnutí, ale nejde přece jen o něj. Protože právě touto péčí o lidi toužící po změně se už několik let zabývá Mirka Zámečníková, můžeme vám, těm vážným, ale i odvážným zájemcům nabídnout zhruba dvouměsíční program, ve kterém můžete dosáhnout reálného cíle úbytku několika kilogramů podle individuálního profesionálního stravovacího a cvičebního plánu právě pod jejím osobním vedením.

„Budete několikrát týdně cvičit vhodnou kombinaci sportovních aktivit, které donutí vaše tělo ke spalování tuku. Budete tvarovat své svaly při posilování, vyzkoušíte i některá nová cvičení, jako je spinink nebo bosu. Povedeme vaše návyky k lepším a podrobným průvodcem vám budeme nápomocni po celou dobu programu. Po jeho ukončení vyhodnotíme váš úspěch a doporučíme další změny či pokračování,“ nastínila budoucnost Zámečníková.

Celý tento program poskytneme dvěma vylosovaným zájemcům (muži a ženě) úplně zdarma, ale protože víme, že vás, kteří denně hledáte cestu a odpověď v různých dietách, návodech filmových hvězd a dostupných příručkách je mnohem více než těch, kteří dokážou odpovědět na tuto výzvu, máme podmínku: po celou dobu programu budeme krok za krokem mapovat v Deníku vaše úsilí, napíšeme pro všechny ostatní to, co vy zažijete, dáte nám k dispozici vaše údaje v kg a cm, budeme vás fotografovat. Program můžete absolvovat pod křestním jménem.

Pokud patříte mezi ty, kteří došli k rozhodnutí něco změnit, udělejte to teď a s námi! Začínáme na začátku února!