Nedání přednosti stojí za nehodou, která se stala v sobotu na křižovatce ulic Gorkého, Plzeňská a Kollárova v Klatovech. „V 17 hodin jel nezjištěný řidič s neznámým vozidlem modré barvy po ulici Plzeňské a na křižovatce s ulicemi Gorkého a Kollárova počal odbočovat vlevo do ulice Kollárova. Při odbočování nedal přednost protijedoucímu vozidlu Dacia Duster. Jeho řidič musel náhle změnit směr jízdy vpravo, aby zabránil střetu s protijedoucím vozidlem odbočujícím vlevo, ale při náhlé změně směru jízdy bočně narazil do vozidla VW Passat, který jel souběžnou jízdou v pravém jízdním pruhu,“ popsala klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Ke střetu s protijedoucím nezjištěným vozem nedošlo.

Už od středy hledá policie řidiče, který v Sušici na parkovišti u obchodního domu v Hrádecké ulici v době od 4.50 do 17.10 hodin narazil do zaparkovaného vozidla Škoda Octavia Combi a ujel.

Násilí. Ilustrační foto.
Silně opilý muž s více než třemi promile vyhrožoval rodině ublížením

Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech řidiče či svědky, aby sdělili případné informace na dopravní inspektorát v Klatovech, na telefony 974 334 251 nebo 974 334 250 či e-mail: kt.di.podatelna@pcr.cz.