Než přijela městská policie přistižená paní odešla, ale hlídce se ji podařilo dostihnout. „Oznamovatelka hlídce sdělila, že paní viděla, jak rozebírá dekoraci na hrobě její rodiny, kterou při tom poškodila. Jelikož dekorace byla přidrátována, nepodařilo se ženě dekoraci odcizit, protože ji oznamovatelka vyrušila. Dále hlídce sdělila, že když paní odcházela, vyndavala z tašky dekorace, které cestou odkládala na hroby. Tyto věci zjevně odcizila předtím a tímto způsobem se jich zbavila před příjezdem hlídky,“ uvedl velitel městské policie v Klatovech František Kacerovský.

Šlo o jedno keramické srdce a jeden ozdobný věnec. Zadržená žena strážníkům řekla, že se nechtěla dekoraci na hrobě odcizit, ale pouze si ji chtěla půjčit, aby si ji mohla změřit. To, že odkládala dekorace z tašky na hroby kolem kterých procházela, popřela.

Žena odmítla řešit přestupek proti majetku, protože, jak uvedla, nic neprovedla. Hlídka ji proto sdělila, že je podezřelá ze spáchání přestupku proti majetku, který bude k dořešení předán příslušnému správnímu orgánu městského úřadu.

Nehoda v Srní.
Na vině čelního střetu aut byl mikrospánek