Při předjíždění poškodil řidič v pondělí auto v Klatovech. „Nehoda se stala v 6.30 hodin, kdy dvaačtyřicetiletá řidička vozidla Škoda Fabia jela Dobrovského ulicí a dále vlevo ve směru k Plánické ulici. Po výjezdu z ulice Dobrovského zastavila před přechodem pro chodce a dávala přednost. Když se začala rozjíždět, předjelo ji vpravo nezjištěné vozidlo, které jí poškodilo pravou přední část vozu. Bez zastavení pokračovalo v jízdě. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 15 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Další nehoda se stala 10. června od 8 do 9.45 hodin v Dragounské ulici, kde neznámý řidič narazil do levého zpětného zrcátka zaparkovaného nákladního vozidla Peugeot Boxer. Z místa střetu ujel, aniž na nehodu upozornil majitele poškozeného vozu. Škoda byla odhadnuta na 10 tisíc korun.

Podobná nehoda se vyšetřuje i v Železné Rudě. Stala se v době od 23 hodin dne 8. června do 13 hodin 9. června na parkovišti Tržnice Kryštof. Neznámý řidič tam narazil do zaparkovaného osobního automobilu Škoda Superb. Z místa střetu rovněž ujel. Škoda zde byla 20 000 korun.

Svědci, stejně tak řidiči nezjištěných vozidel, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Klatovech nebo na čísle 974 334 251, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.