„Po desáté hodině jela sedmačtyřicetiletá žena z obce u Klatov s vozidlem značky Fiat Seicento po silnici od Sušice na Klatovy. Před obcí Úloh projížděla pravotočivou zatáčku, nepřizpůsobila rychlost jízdy, dostala se do smyku a pravým bokem vozidla narazila do stromu,“ uvedla klatovská policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Dechová zkouška byla u řidičky negativní. Se svými zraněními skončila v nemocnici. „Žena byla po ošetření převezena na chirurgickou ambulanci do Klatov. Šlo o zranění v oblasti hrudníku, ale řidička nebyla ohrožena na životě,“ sdělil krajský mluvčí záchranářů Martin Brejcha.

Dopravní nehoda u Rejštejna.

Večer vyjížděly záchranné složky do Rejštejna, kde jel devětadvacetiletý muž ze Sušice s vozidlem Seat Toledo od Srní na Rejštejn. „Řidič s vozidlem projížděl pravotočivou zatáčku a nepřizpůsobil rychlost jízdy, vjel do pravého silničního příkopu, kde se vozidlo převrátilo na střechu. Provedená dechová zkouška byla u řidiče negativní. Muž byl převezen do zdravotnického zařízení v Sušici o po šetření propuštěn,“ informovala Ladmanová.

Policisté řidiči po prohlídce zadrželi osvědčení o registraci vozidla.